+48 794 620 205

ul. Główna 28,
55-120 Pęgów
woj. dolnośląskie

sprzedaz@twojeopakowanie.pl

ul. Warsztatowa 3
Szewce 55-114
woj. dolnośląskie

kartony

Rodzaje kartonowych opakowań

Kartonowe opakowania towarzyszą nam na co dzień, choć często nie zwracamy na nie uwagi. Są one nie tylko praktyczne, ale także przyjazne dla środowiska. W artykule przedstawimy różnorodność rodzajów opakowań kartonowych oraz ich zastosowanie w różnych branżach.

tektura

Jakiej tektury używa się do produkcji opakowań?

W dzisiejszych czasach opakowania tekturowe odgrywają niezwykle istotną rolę w przemyśle, zarówno pod względem ochrony produktów, jak i ich prezentacji. W związku z tym warto przyjrzeć się bliżej, jakie rodzaje tektury są wykorzystywane w produkcji opakowań oraz jakie cechy je wyróżniają. W niniejszym artykule przedstawimy szczegółowo siedem aspektów tego tematu.

paczka do wysyłki

Kilka słów o tym jak przygotować przedmioty do wysyłki

Wysyłanie paczek to wbrew wszelkim pozorom wcale nie tak proste zadanie, jak mogłoby się to wydawać na pierwszy rzut oka. Dlaczego? Ot, wystarczy wyobrazić sobie transport pakunku, w którym umieszczono kruchy przedmiot — przecież nieodpowiednie zabezpieczenie spowodowałoby nieodwracalne w większości przypadków uszkodzenia. Zresztą chyba każdy zna stereotyp o kurierach rzucających paczkami…

Skontaktuj się z nami

Wyślij do nas wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak będzie to możliwe.