+48 794 620 205

ul. Główna 28,
55-120 Pęgów
woj. dolnośląskie

sprzedaz@twojeopakowanie.pl

ul. Warsztatowa 3
Szewce 55-114
woj. dolnośląskie

Twoje Opakowanie - Producent opakowań kartonowych, folii stretch

Witamy Państwa na stronie TwojeOpakowanie.pl!

Firmę Twoje Opakowanie stworzyliśmy na bazie wieloletniego doświadczenia w wielu branżach. Specjalnością naszej firmy jest tworzenie opakowań tekturowych, których wygląd i wysoka jakość wykonania odpowiada potrzebom naszych najbardziej wymagających klientów. Jako producent opakowań kartonowych trudnimy się przede wszystkim w produkcji kartonów na wymiar, a także realizujemy zamówienia indywidualne, które są dopasowane do wymagań klienta na terenie Wrocławia i okolic. Naszą dewizą jest wysoka jakość towaru przy rozsądnej cenie! Każdego dnia staramy się zrobić wszystko, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Producent kartonów z nadrukiem, opakowań

Jako zaufany producent kartonów z różnego rodzaju tektury oraz kartony różnych typów: klapowe, fasonowe, opakowania na pizzę. Dodatkowo oferujemy opcję nadruku, która pozwoli wyróżnić Państwa firmę na tle konkurencji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełen asortyment artykułów związanych z pakowaniem – folię stretch, folię bąbelkową oraz taśmy pakowe – przy większych zamówieniach zamówienia wyceniamy indywidualnie.

Oferujemy najwyższej jakości produkty, pozwalające na szybkie, precyzyjne i estetyczne pakowanie wszelkiego typu wyrobów. Produkujemy opakowania kartonowe i kartony z własnym nadrukiem. Zależy nam, aby Klienci znaleźli u nas wszystko, co jest potrzebne do wydajnego pakowania, dlatego ofertę wzbogaciliśmy o akcesoria – m.in. torby papierowe i gumki recepturki

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i współpracy!

Strona w przebudowie, przepraszamy za niedogodności
strona w budowie

Skontaktuj się z nami

Wyślij do nas wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak będzie to możliwe.